Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čekají nás změny

Žijeme v době, kdy planeta Země přechází z věku Ryb do věku Vodnáře. Můžeme tedy v této době očekávat velké změny, na které najdete odkazy v učení prakticky všech náboženství světa. Tento přechod se odehraje v relativně velmi krátké době. Možná jste si povšimli, že s naší planetou se opravdu poslední dobou něco děje...Tak jako se duchovně i vibračně vyvíjí každá bytost na této planetě, tak se vyvíjí i celý vesmír. Ani my se nevyvíjíme rovnoměrně a stále. Ale začneme na sobě pracovat vždy, až když je nám nejhůř. Ale pak to stojí za to. Měníme se nárazově. A stejně je to i s celým vesmírem. Jde totiž o to, že planeta Země v tomto období začíná prudce zvyšovat své vibrace. Mění se její energetické pole. Celý proces má podle předpovědí vrcholit v letech 2012-17. Poté se již Země bude jen srovnávat s novou situací.

V okamžiku, kdy na této planetě budou energeticky vyšší vibrace, budou zde moci dále žít jen bytosti, které dosahují stejné vibrační úrovně, tedy určité duchovní úrovně. Podle některých zdrojů jde o duchovní úroveň 80% a vyšší. Bytosti, kterým se to do té doby nepodaří, z této planety odejdou a budou se nadále inkarnovat na planetách příslušných jejich úrovni vědomí.

Ve věku Vodnáře by už na Zemi neměly být války a také bytosti, jejichž potřebou je perzekuovat, vládnout nebo rozhodovat o druhých. Také hodnoty lidstva by se měly posunout k věcem jiným než jsou peníze, kariera a ukojení vlastního ega. Měly by se navracet zpátky k podstatě naší existence, jejímu smyslu, potřebě spolupráce, sounáležitosti, k lásce. Myslíte, že během následujících devíti let je lidstvo (i každý její jednotlivec) schopno k této proměně dojít samo od sebe? Proto se bude must na naší planetě odehrát něco tak zásadního, aby lidstvo bylo nuceno pochopit a začít vnímat to, co je skutečně důležité.

Nemyslím si, že by měl nastat konec světa. Takovýchto přeměn už naše planeta zažila několik. Ale vždy se stalo něco zásadního. Jako příklad můžeme uvést zánik Atlantidy, potopu světa, narození Ježíše atd. Tentokrát se lidstvo bude muset dostat do situace, kdy hodnoty,jako peníze, kariera a moc, na kterých v poslední době stavělo, budou k ničemu. Budou se muset obrátit zpátky k přírodě a jejím zdrojům, budou muset začít vnímat svou intuicí a uvědomit si hodnotu přátelství, lásky a pomoci bližnímu. Existuje mnoho předpovědí a vizí, jak to vlatně proběhne. Ale nemá smysl o nich spekulovat. Věřím, že každý, kdo na sobě pracuje a přemýšlí o sobě a dosáhne určité potřebné úrovně vědomí, bude v pravou chvíli na tom pravém místě. Ostatně jsem přesvědčena, že ani Noe nebyl jediný ve své době na světě, kdo věděl, co má v pravou chvíli udělat.

Ať tyhle změny proběhnou jakkoli, je to jediná možná cesta k růstu celého lidstva a věřím, že čas dá za pravdu všem, kdo říkají, že všechno zlé je k něčemu dobré. Komu z nás se líbí žít v době, kdy se svět řídí jako jedinou hodnotou penězmi? Dávno už jsou vynalezeny motory na vodu, ale na výdělcích ropných společností stojí celá ekonomika světa. Politici tvrdí, že jim leží na srdci otázka, jak pomoci lidem třetího světa aby neumírali hlady, ale v naší konzumní společnosti se stále plýtvá s čímkoli. Protože čím více nakupujem, tím více z toho ekonomika těží. Mnoho let se ví, že znečištění planety je kritické. Ale zakáže někdo velkým podnikům dál zbytečně pro konzumní společnost vyrábět? Peníze, peníze, peníze. Jsou ve všem a hýbají světem, našimi životy, celou naší planetou. Věřím, že jakákoli změna, která přivede lidi k tomu, že jsou na světě věci důležitější, bude k lepšímu.

Nevěřte sektám nebo společenstvím, kteří tvrdí, že bude konec světa, nebo že zde přežijí jen ti, kdo budou vyznávat jejich učení. O tom to vůbec není. Není to o tom, zda věříte v Boha, či jste příslušníkem určité skupiny lidí nebo národa, nebo jaké máte IQ, či jestli něco víte o esoterice. Jde o úroveň duchovního vědomí jednotlivé bytosti. Tedy o schopnost naší duše chápat souvislosti. To nás nenaučí žádná kniha. Jen naše zkušenosti a snaha pochopit souvislosti ze všech úhlů, práce na sobě a pochopení sounáležitosti s druhými i s vesmírem samotným a jeho principy, jsou vstupenkou do Nového světa. Důkazem, že tomu tak je a že konec světa nenastane, jsou i Indigové děti.

zdroj: http://www.tetakaterina.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kdy jeden neví-kudy se de domu z nákupu..

(DATABÁZE, 11. 6. 2012 17:30)

je na blízku....kvantová fyzika nám připomíná-že lidstvo je na vymření...jedinci jsou často v šoku a nevědí nic,ani jak se do něj dostali,natož-jak ze šoku ven...dám vám skutečný příběh ze života,z mého života....potkala sem helenku...ona mne nenávidí..já ji ne--ještě ne!!!!!! až po jejích vysílaných vlnách delta,kdy se jí odpařováním mozku zkracuje její vědomí/konečně/..lidé z takových příhod mají strach..nemohou se napájet chybami,nemohou už porovnávat a nemohou posuzovat.Pak se dozvíš,co , kdy,jak, a s kým kdo tě podvádí---MÁŠ TOHO JEDINCE SNAD ZA TO RÁD?--- NECHTE HLAVNĚ ŘEČÍ O POZITIVNÍM MYŠLENÍ..NENÍ-LI TENTO JEDINEC SCHOPEN ZÁROVEŇ nevysílat zlo v myšlenkách,kvákat nahlas dobro je k hovnu.

Nasa

(Kings, 6. 8. 2010 7:27)

Ahoj Karle,NASA je podle mého plná informací které se nemůže svět dozvědět protože kdyby se tomu tak stalo tak by jsme asi nechápali.To je jedna věc druhá je to že i oni podle mého názoru ještě spoustě věcem nerozumí a ani rozumět nebudou.Při přechodu středem galaxie máme prý podle některých zdrojů umět využívat telepatické dorozumívání.Jestli je to pravda nebo ne uvidíme sami.Tedy jestli se toho času dožijem.Lidé na zemi způsobují hrozné věci, které určitým způsobem ovlivňují vše okolo nás.Energetické centrum je oslabeno a s tím je oslabena celá rovnováha našeho systému.Sám jsem zvědav co bude v roce 2012.O Nibiru tvrdí že prolétá naší galaxií a díky své hmotnosti mění na všech planetách podmínky.Je možné(tedy pokud existuje)že při průletu okolo naší planety nastartuje přemagnetování.Názorů je spoustu a dost se liší.Lidé si dost vymýšlí a dost skrývají tak je těžké určit kdo má pravdu a kdo ne.Nejlépe je nechat všemu volný průběh, protože jen čas ukáže co bude dál doopravdy a co ne.Kings

Re: Nasa

(letitý a nekončící spor-, 8. 12. 2011 19:07)

o tom , kdo jsem já,já pochybnosti nemám,ale...nemám ani ty kolem sebe ráda,kdo neustále špínou zahlcují tuto zemi a tím se mi automaticky vzdalují...

typ gravidity v pokročilém neustálém těhotenství/i přese svůj-/

(helena-, 8. 12. 2011 19:03)

pokročilý věk....boj o mocenství prvního stupně,to znamená-dej,nebo uvidíš-máchá pěstičkou na vše kolem sebe.

Tomu věřím

(1Satanka, 19. 10. 2007 8:15)

Můžu potvrdit, že jsem o roku 2012 dostala z různých míst různé hlášky, včetně totálního zániku planety. Osobně se ale přikláním k tomu co jsi zde uveřejnil. Amazonští indiáni, kmeny přírodních lidí v Austrálii kteří žijí mimo covilizaci také vědí o roku 2012, tuší změny, ale neobávají se konce. Říká jim to jejich intuice, o které ostatně mluvíš na další straně. Pokud mě, nebo tebe nepřejede auto, můžem pak o průběhu společně napsat roku 2018 historický dokument.:-DD

Re: Tomu věřím

(ANNA-, 6. 12. 2011 18:16)

NASKAKUJE MI HUSÍ KŮŽE , KDYŽ ČTU , NEBO SLYŠÍM OD BENDY SLOVO HLÁŠKA,STRAŠNĚ TO NENÁVIDÍM,MÁŠ NA VÍC,CO TAK BLBĚ BENDO KECÁŠ,ABYS MNE VYTOČIL?

Pekny clanek

(B. Karel, 30. 4. 2010 11:06)

Take si myslim ze uplny zanik Planety tedy konec nasi Zeme nebude.!Myslim si ze stane neco aby lide pochopili jak manipulovat s prirodou a nemyslet jen na to jak ji zpenezit..!.Ja doufam aby se po te udalosti neresili penize a moc ( coz je hodne tezke u lidi,protoze o tohl jim vzdy slo ),u mayu kazde cislo ma sve pismeno a vyslo na to datum BAABA ( asi sem to nenapsal presne ale nejak podobne ;) znameno to: OTEC PRIJDE/PRICHAZI,muze se ale stat cokoliv:slunce ma prijit do stredu glaxie uz nemusi od tam vylezt takze tma,nebo se ma slunce prepolovat jako kazdych 11 let takze by sme byli bez veskere energie-elektriny,muze vybuchnout supervulkan a nebo priletet nekdo z vesmiru atd..Nevim co se stane a je hodne moznosti,ale sem presvetcen ze konec nebude..!.NEco na tomto datumu bude vzdyt uz davni magove,astrologove,indiani a NOSTRADAMUS vedeli o tomto datumu,o planete Nibiru a o tom ze se neco ma prihodit i bez veskere technoligie ktera tu je dnes.Takze mi nerikejte ze je to vse schoda nahod,neverim kdyz se neco stane tak to prijde neco noveho nebo se stane neco strasneho,ale bude to k necemu dobre..Muzeme jen cekat nic jineho nam nezbude.Muj nazor budu rad kdyz nekdo odpovi,diky.

Re: Pekny clanek

(abanbanba-, 6. 12. 2011 18:14)

jo,slunce dnes k zemi naklonilo svou novou tvář.Jistí sebe každá tato energie písmeny-která otevírají zvláštním klíčem vibračním jiné a klidové a efektivní energetické pole-kdy se jedinec dostává do fáze-neřešil jsi zlo,tak na tom psychicky vyděláš,no.BAIIABA.

promítá se skrze mladou generaci-

(nibirus-, 6. 12. 2011 18:09)

a nemá šanci nikdo před ním utéci,není kam...nibirus pohlcuje všechnu zemi dnes už a tato země se dostává do fáze,kdy jemnění nibiru jest složité pro negativní vlny,které vysílají ještírci.....tedy ještírkům se bude ještě z tohoto planetárního , nového systému/nibirus/-hodně motat kebule...

NASA

(B.Karel, 30. 4. 2010 12:01)

Ja jim abcyh pravdu rekl moc neverim v nejakych vecech,myslite ze nam rikaji pravdu ? Oni tvrdi ze se nci nestane jak prijdeme do stredu galaxie,ale byli tady snad pred 26 000 lety.?Nemyslite ze kdyby rekli treba pravdu tak by zacal na Zemi rozruch,panika,popripade valka nebo neco podobneho ..?!
ALe asi sem to spatne napsal v clanku pod timto o tom,ze by byla tma to se asi nestane =D..Precetl sme si tedka clanek a neco me tam zaujalo to ze jak budeme ve stredu galaxie muze zmenit mysleni LIDI,treba uz nepujde jen o moc a pneize,ale zamysli se uz konecne jak je dulezita Zeme a jak ji ublizujeme a ja doufam ze to bude primo takto,ze se nebudou resit penize a moc,ze lide budou mit vseho stejne.O priletu Nibiru si myslim,ze astrologove by si tak velkeho telesa vsimli uz drive a estli nam neco taji tak stim nic nenadelame.!.MAm v tom celkem zmatek,ve vsem nekdy nevim co si mam myslet o tom vsem,protoze spousta teorii do sebe krasne zapadaji..
Odepiste nekdo na moje prispevky.

dotaz

(badatel, 16. 8. 2008 22:18)

..na změny poukazují prakticky všechna náboženství světa...
Velmi bych poprosil o odkazy, kde se píše o zdrojích kde tato tvrzení jsou. O rok 2012 se zajímám, ale na webech jsou praktikcy stále jen převzatá a opakovaná tvrzení, která vychází ze soudobé "teorie" indigových dětí a maximálně tak odkazující na Mayský kalendář. Z jiných náboženských textů jsem nikde nenašel odkazy na rok 2012.